Lincar Monellina 176 N - Bianco Cracle

QR kód produktu

Nelze dodat

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Lincar , Kód výrobku: 622805613

Dvouplášťová litinová krbová kamna Lincar Monellina 176 N – Bianco Cracle s terciálním spalováním, úsporným režimen od značkového výrobce Lincar mají jmenovitý výkon 8 kW, účinnost 74.2%.

Palivo : dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 40 cm.

Spalovací rošt litinových kamen je vyspádovaný do středu. Palivo při hoření nezůstává po okrajích topeniště a samovolně se sesouvá. Tím dochází k bezezbytkovému spalování s minimálním množstvím popela. Výhodou je delší interval přikládání paliva.

  • Pohyblivý rošt litinových kamen umožňuje proroštování bez nutnosti otevírání dvířek spalovací komory.
  • Automatická komínová klapka, se otevře vždy při otevření přikládacích dvířek. Zvýšením komínového tahu během přikládání nedochází k úniku spalin do prostoru kde jsou kamna instalovaná.
  • Zásobník paliva – ve spodní části litinových krbových kamen Lincar Monellina 176 N je výsuvný kaslík pro ukládání palivového dřeva.
  • Konvenční předání tepla do prostoru – krbová litinová kamna jsou dvouplášťová na podstavných nožičkách. Přirozeným prouděním studeného vzduchu, který je mezi tělem kamen a vnějším litinovým pláštěm ohříván a dále předán do prostoru.

Monellina 176 N je nejprodávanější model litinových kamen Lincar v ČR. Velmi kvalitní litinová krbová kamna od italského výrobce jsou špičkovým výrobkem díky svému zpracování a odlévané kvalitní litině.

Výhodou litinových kamen LINCAR je dlouhá životnost, nepodléhání vysokým teplotním rozdílům a sálání tepla ještě dlouho po vyhasnutí krbových kamen.

Vnitřní opláštění litinových krbových kamen Lincar Monellina 176 N je z vysoce kvalitní litiny, spalovací litinový rošt je kruhového tvaru s otočným proroštováním.

Přívod sekundárního vzduchu zajišťuje oplach krbového skla pro nerušený požitek při pohledu do ohně a ještě lepší efektivitu spalování.

Pákové bezpečnostní zavírání dvířek spalovací komory litinových kamen je velmi pohodlné a bezporuchové. Nadstandardním vybavením krbových kamen je možnost využití varné plochy na ohřívání pokrmů, čajové konvice atd. Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 40 cm.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili Lincar Monellina 176 N - Bianco Cracle

ID recenze: 15205103

Zatím jsme zatopili 3x,krásně nám vyhřejí celé přízemí i chodbu do podkroví.Bylo to správné rozhodnutí si pořídit tyto kamna.Praskání dřeva a ohnivé světlo bude ještě kouzelnější,až bude venku sněžit a kvílet meluzína.Můžeme doporučit jako doplněk k el.topení. PS:Vracíme se do dětství.

+ : krásně topí i hřejí

ID recenze: 14824657

+ : Kvalitní provedení, elegantní design, zatím pouze malá zkouška, uvidíme na podzim. Výborná komunikace s obchodem, dodáno během dvou dní.

ID recenze: 12458081

Perfektně vyřešen oplach skla dvířek hokým vzduchem,po 14 dnech provozu je sklo čisté. Přímý odvod spalin do komína otevřením klapky při otevření dvířek funguje bezvadně,do místnosti kamna nezakouří.

- : Mosazný kolík k ovládání sekundárního vzduchu se rozpálený špatně otáčí(bez rukavice se připečete) a nemá visuální kontrolu jeho aktuální polohy. Tady praktičnost ustoupila designerovi.

O Lincar Monellina 176 N - Bianco Cracle zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Lincar Monellina 176 N - Bianco Cracle" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Út - Čt 8:30 - 16:00
Po, Pá, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.