Lincar Annalaura 696 T

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 74 494 Kč
Ušetříte: 10 504 (14.1 %)

Naše cena: 63 990 Kč včetně DPH

Výrobce: Lincar , Kód výrobku: LINCAR-622805667

Detailní popis produktu

Lincar krbová kamna Annalaura 696 T s výměníkem jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny a opláštěná keramickým obkladem v několika barevných variantách – bordó, béžová. Kachlový obklad je umístěn na bocích, v přední a horní části kamen.

Teplovodní výměník kamen je zabudován v boční a horní části kamen je tvořen dutými bočními stěnami topeniště a trubkovnicí nad topeništěm. Účinnost spalování a předání tepla je velmi efektivní, dosahující až 78% v závislosti na kvalitě paliva a odvodu spalin.

Litinová kamna jsou obohacena úsporným systémem třístupňového spalování s terciárním přívodem horkého vzduchu. Krbová kamna Lincar ANNALAURA 696 T mají zabudovaný teploměr a automatický regulátor teploty na čelní straně kamen. V průběhu hoření se automaticky reguluje přívod vzduchu tím i výkon v závislosti na požadované teplotě v teplovodním výměníku.

Ve spodní části kamen je zabudován popelník, který má samostatná popelníková dvířka. Kapacita popelníku je na několik dní provozu bez nutnosti čištění. Tím, že spalování je velmi efektivní a palivo prohoří bez zbytků neshořelého paliva je využitá celá kapacita popelníku.

Využití krbových kamen Lincar ANNALAURA 696 T je ideální do větších prostorů s tepelnou ztrátou 15kW až 24kW. Vhodné pro vytápění na rodinné domy, pensiony, komerční prostory, kulturní centra, galerie, sportovní střediska atd. Připojení do topného systému krbová kamna Lincar ANNALAURA 696 T, vyžaduje několik podmínek:

Ochranu proti přehřátí a následnému poškození kamen, výměníku a okolí instalace kamen v případě výpadku dodávky elektřiny. DOPORUČUJEME – Záložní zdroj, který plnohodnotně nahradí výpadek. proudu a po celou dobu výpadku zajistí dostačenou energii pro oběhová čerpadla v topném systému pro plynulý provoz vytápění a ohřevu TUV. Tato varianta je komfortnější a bezpečnější z důvodu pocitu bezpečí a teplotního komfortu.

DOPORUČUJEME: – Akumulační nádrž, pokud je možnost instalovat do topného systému akumulační nadrž o objemu např. 500l, 100l. Výhoda je, že topíte pouze až, když je nízká teplota akumulované vody v nádrži, po vyčerpání do topného systému nebo ohřevu TUV v praxi tzn., že topíte 2× – 3× týdně v závislosti na tepelné ztrátě a spotřebě TUV.

O Lincar Annalaura 696 T zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Lincar Annalaura 696 T" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.