Laudel Decor 750 Roche

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Výrobce: Invicta s.a. Francie, Kód výrobku: HSF13-080

Litinová krbová vložka Laudel Decor 750 Roche má jmenovitý výkon 14 kW a je schopna vytopit prostor o objemu cca 325–375 m3. Provozní tah komína 12–14 Pa. Účinnost 75 %. Norma EN 13229, emise CO (Při 13% O2) 0,15 %, průměrná teplota spalin 394 °C. Součástí vložky je popelník, klapka, deflektor. Skryté panty dvířek jsou osazené v rámu. Vložka je vybavena oplachem skla.

Vnitřní část i korpus krbových vložek LAUDEL je vyroben z litiny.Litina není náhodou již od dávných dob používaná při výrobě zařízení, ve kterých je topeno dřevem. Výběr litiny je jasný díky jejím vlastnostem, výborné tepelné vodivosti, odolnosti vůči teplu a mechanickým podnětům.

Všechny části, které jsou v bezprostředním styku s ohněm tj. zadní deska, zábrana, deflektor, rošt, jsou snadno vyměnitelné. Sklo je odolné teplotám 750 °C. Prasknutí skla nemůže být tedy způsobeno přehřátím.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety a doporučená délka polen je 55 cm.
O Laudel Decor 750 Roche zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Laudel Decor 750 Roche" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.