Laudel Decor 800 Cur

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 27 842 Kč včetně DPH

Výrobce: Invicta s.a. Francie, Kód výrobku: HSF13-055

Litinová krbová vložka Laudel Decor 800 Cur má jmenovitý výkon 14 kW, je schopna vytopit prostor o objemu cca 200 – 600 m3. Účinnost 78 %. Provozní tah 12 – 14 Pa. Norma EN 13229, emise CO (Při 13% O2) 0,15 %, průměrná teplota spalin 370 °C. Součástí vložky je popelník, klapka, deflektor. Skryté panty dvířek jsou osazené v rámu. Vložka je vybavena oplachem skla.

Vnitřní část i korpus krbových vložek LAUDEL je vyroben z litiny.Litina není náhodou již od dávných dob používaná při výrobě zařízení, ve kterých je topeno dřevem. Výběr litiny je jasný díky jejím vlastnostem, výborné tepelné vodivosti, odolnosti vůči teplu a mechanickým podnětům.

Všechny části, které jsou v bezprostředním styku s ohněm tj. zadní deska, zábrana, deflektor, rošt, jsou snadno vyměnitelné. Sklo je odolné teplotám 750 °C. Prasknutí skla nemůže být tedy způsobeno přehřátím.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen je 55 cm.

O Laudel Decor 800 Cur zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Laudel Decor 800 Cur" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.