Jotul F 373 CB WHE - topeniště s litinovým podstavcem - bílý smalt

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Jotul, Kód výrobku: 08346.5

vyprodáno, nelze objednat

Litinová kamna Jotul F 373 CB WHE – topeniště s litinovým podstavcem – bílý smalt patří do řady Jotul F 370, mají jmenovitý výkon 5.5 kW, regulovatelný v rozmezí 3.6 – 7 kW. Účinnost 73 % a jsou schopna vytopit prostor o objemu 192 m3. Vývod kouřovodu je volitelný (horní,zadní). Topeniště je umístěno na elegantním podstavci. Tato litinová kamna jsou s dvoustupňovým spalováním. Ohniště je vyloženo vermiculitem, dno je litinové s otočným litinovým roštem. Pod roštem je elegantní popelník.Litinová kamna Jotul F 373 mají možnost připojení přívodu externího vzduchu.

Ozdobná přední deska ze skla nebo mastková horní deska (příslušenství na objednávku) dodává kamnům nejen exkluzivní vzhled, ale také podporuje jejich funkčnost. Přídavné sklo se snadnou instalací kolem topeniště vytváří konvekční proudění tepla i z přední strany kamen, a navíc podstatně snižuje teplotu na povrchu výrobku. Zrcadlí se v něm okolní prostor a doplňuje luxusní vzhled modelu. Pokud zvolíte montáž s horním vývodem a točnou (příslušenství na objednávku), můžete otáčet kamny o 360°.Získáte tak exkluzivní výhled na oheň z každičkého koutu místnosti.

Přísluenství na objednávku:
  • točna 6600,–Kč

Rozměry prosklení :

  • boční skla 10×50 cm
  • přední prosklení 34×50 cm

Rozměry ohniště : šířka 33 cm x hloubka 33 cm x výška 38 cm

Palivo: dřevo, maximální délka polen je 30 cm.

Záruka 10 let na litinový plášť.

O Jotul F 373 CB WHE - topeniště s litinovým podstavcem - bílý smalt zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Jotul F 373 CB WHE - topeniště s litinovým podstavcem - bílý smalt" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.