Jotul F 371 CB - topeniště s litinovým podstavcem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Jotul, Kód výrobku: 08344

nelze objednat

Litinová kamna Jotul F 371 CB – topeniště s litinovým podstavcem – černý lak patří do řady Jotul F 370, mají jmenovitý výkon 5.5 kW, regulovattelný v rozmezí 3.5 – 7 kW. Účinnost 73 % a jsou schopna vytopit prostor o objemu 192 m3. Vývod kouřovodu je volitelný (horní, zadní).

Kamna mají inovativní tvary a jsou doplňovány detaily z různých materiálů. Velká boční skla umožňují nádherný pohled na oheň. Jotul F 371 vyniká jednoduchým podstavcem s elegantním designem, čistými liniemi a praktickým úložným prostorem s odnímatelnou poličkou. Na podstavec můžete namontovat litinová dvířka (příslušenství na objednávku) a zakrýt jimi drobnosti uložené uvnitř. Výška podstavce je 410 mm.Přednosti kamen je také chytře řešené vybírání popela s pohyblivým roštem.

Ozdobná přední deska ze skla nebo mastková horní deska (příslušenství na objednávku) dodává kamnům nejen exkluzivní vzhled, ale také podporuje jejich funkčnost. Přídavné sklo vytváří konvekční proudění tepla i z přední strany kamen, a navíc podstatně snižuje teplotu na povrchu výrobku.

S horní deskou z mastku (příslušenství na objednávku) budou kamna vypadat skutečně luxusně. Mastek akumuluje teplo, které pak vyzařuje do místnosti ještě dlouho po dohoření ohně v kamnech.

Příslušenství na objednávku:

  • litinová dvířka podstavce 3990,–Kč

Palivo: dřevo, maximální délka polen je 30 cm.

Možnost prodloužení záruky na vnější litinový plášť na 25 let zdarma.

O Jotul F 371 CB - topeniště s litinovým podstavcem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Jotul F 371 CB - topeniště s litinovým podstavcem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.