Hein Klasik Q 1

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 113 619 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09685

Kachlová kamna Hein Klasik Q 1 jsou malá sloupová kamna volně stojící o jmenovitém výkonu, regulovatelný 4 – 12 kW.

Kamna mají špičkové topeniště Romotop KV075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením, (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 3240,–Kč)). Integrovaný akumulační výměník AKU-001,kamna je možné doplnit o instalaci teplovzdušných rozvodů, projekt nabízí individuální úpravu, možnost sálavého vytápění přilehlých místností. Malá kachlová kamna Hein mají centrální přívod vzduchu z exteriéru (CPV), možnost automatické regulace dle vlastního výběru ( za příplatek). Možno realizovat jako tzv. „přizděná“ kamna.

Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru zákazníka z více než 80 druhů. Glazura na zde prezentovaných fotografiích kamen Klasik Q 1 je červená carmen 72701.

Malá kachlová kamna jsou produktem, který je určený zejména pro vytápění objektů s nižší tepelnou ztrátou jako jsou nízkoenergetické domy a všechny ostatní podobných parametrů tedy i dodatečně izolované obydlí. Umožňují velmi levné ekologické vytápění se zároveň dostatečně silným tepelným výkonem. Používaná moderní topeniště jsou vysoce efektivní i při nízké dávce paliva. Nabízímě několik typů přímo připravených pro rychlou realizaci ve Vašem domě.
Použitelné palivo dřevo: dávka paliva 0,5–5kg, tepelná setrvačnost 3–6 hodin

Kachlová kamna Klasik Q 1 jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. V případě stavby svépomocí je možno za příplatek 6.000 Kč dodat kachle v segmentovém stavu – tzn. po prstencích. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Hein Klasik Q 1 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Hein Klasik Q 1" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.