Hein Klasik Q 1

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku
Běžná cena: 108 295 Kč
Ušetříte: 5 415 (5.0 %)

Naše cena: 102 880 Kč včetně DPH

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09685

Kachlová kamna Hein Klasik Q 1 jsou malá sloupová kamna volně stojící o výkonu 2–8kW.
Kamna mají špičkové topeniště Romotop KV075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením, (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 3240,–Kč)). Integrovaný akumulační výměník AKU-001,kamna je možné doplnit o instalaci teplovzdušných rozvodů, projekt nabízí individuální úpravu, možnost sálavého vytápění přilehlých místností. Malá kachlová kamna Hein mají centrální přívod vzduchu z exteriéru (CPV), možnost automatické regulace dle vlastního výběru ( za příplatek). Možno realizovat jako tzv. „přizděná“ kamna.

Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru zákazníka z více než 80 druhů. Glazura na zde prezentovaných fotografiích kamen Klasik Q 1 je červená carmen 72701.

Malá kachlová kamna jsou produktem, který je určený zejména pro vytápění objektů s nižší tepelnou ztrátou jako jsou nízkoenergetické domy a všechny ostatní podobných parametrů tedy i dodatečně izolované obydlí. Umožňují velmi levné ekologické vytápění se zároveň dostatečně silným tepelným výkonem. Používaná moderní topeniště jsou vysoce efektivní i při nízké dávce paliva. Nabízímě několik typů přímo připravených pro rychlou realizaci ve Vašem domě.
Použitelné palivo dřevo: dávka paliva 0,5–5kg, tepelná setrvačnost 3–6 hodin

Kachlová kamna Klasik Q 1 jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. V případě stavby svépomocí je možno za příplatek 6.000 Kč dodat kachle v segmentovém stavu – tzn. po prstencích. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Hein Klasik Q 1 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Hein Klasik Q 1" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.