HEIN MKK 005

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 110 715 Kč včetně DPH

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09689

Kachlová kamna HEIN MKK 005 jsou omítaná akumulační sálavá kamna o výkonu 2–8kW. Stavba je z tvarovek SATH a standardního kachloví. Mají špičkové topeniště Romotop KV075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 3240,–Kč). Externí akumulační výměník AKU-004.
Kamna je možné doplnit o instalaci teplovzdušných rozvodů a žaluziových mřížek pro funkci rychlého vytápění. Projekt nabízí individuální úpravu, možno realizovat i jako volně stojící topidlo. možnost sálavého vytápění přilehlých místností, jsou vybavena CPV – centrální přívod vzduchu z exteriéru, možnost automatické regulace.
Kachlová kamna HEIN MKK 005 se můžou realizovat jako tzv. „přizděná“ kamna

Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru zákazníka z více než 80 druhů. Glazura na zde prezentovaných fotografiích kamen MKK 005 je Zelená mechová 10100

Malá kachlová kamna jsou produktem, který je určený zejména pro vytápění objektů s nižší tepelnou ztrátou jako jsou nízkoenergetické domy a všechny ostatní podobných parametrů tedy i dodatečně izolované obydlí. Umožňují velmi levné ekologické vytápění se zároveň dostatečně silným tepelným výkonem. Používaná moderní topeniště jsou vysoce efektivní i při nízké dávce paliva. Nabízímě několik typů přímo připravených pro rychlou realizaci ve Vašem domě. Dávka paliva 0,5–5kg, tepelná setrvačnost 5–9 hodin

Kachlová kamna MKK jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

O HEIN MKK 005 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamna







V pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "HEIN MKK 005" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.