HEIN MKK 005

QR kód produktu

nelze objednat

doprava zdarma

Dostupnost: nelze objednat

Naše cena: 110 715 Kč včetně DPH

Výrobce: Hein, Kód výrobku: 09689


K HEIN MKK 005 od nás navíc získáte:

  • Dárek - sleva 2000 Kč - Sleva 2000 Kč na nákup kamen Hein.

Kachlová kamna HEIN MKK 005 jsou omítaná akumulační sálavá kamna o výkonu 2–8kW. Stavba je z tvarovek SATH a standardního kachloví. Mají špičkové topeniště Romotop KV075 s jednoduchým nebo dvojitým prosklením (dvojí sklo je vhodné pro rodiny s malými dětmi – na objednávku za 3240,–Kč). Externí akumulační výměník AKU-004.
Kamna je možné doplnit o instalaci teplovzdušných rozvodů a žaluziových mřížek pro funkci rychlého vytápění. Projekt nabízí individuální úpravu, možno realizovat i jako volně stojící topidlo. možnost sálavého vytápění přilehlých místností, jsou vybavena CPV – centrální přívod vzduchu z exteriéru, možnost automatické regulace.
Kachlová kamna HEIN MKK 005 se můžou realizovat jako tzv. „přizděná“ kamna

Barevný odstín glazury kachlů nabízíme dle vlastního výběru zákazníka z více než 80 druhů. Glazura na zde prezentovaných fotografiích kamen MKK 005 je Zelená mechová 10100

Malá kachlová kamna jsou produktem, který je určený zejména pro vytápění objektů s nižší tepelnou ztrátou jako jsou nízkoenergetické domy a všechny ostatní podobných parametrů tedy i dodatečně izolované obydlí. Umožňují velmi levné ekologické vytápění se zároveň dostatečně silným tepelným výkonem. Používaná moderní topeniště jsou vysoce efektivní i při nízké dávce paliva. Nabízímě několik typů přímo připravených pro rychlou realizaci ve Vašem domě. Dávka paliva 0,5–5kg, tepelná setrvačnost 5–9 hodin

Kachlová kamna MKK jsou dodávána v rozloženém stavu – jako stavebnice kachlových kamen. Instalaci by měla provést odborná firma – krbař. Cena kamen nezahrnuje automatickou regulaci a dveřní spínač (vč.kabelu). Je možno objednat na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům HEIN.

O HEIN MKK 005 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "HEIN MKK 005" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.