Haas+Sohn Ovalis RLU piccolo - černá

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 042911251000

Krbová kamna Haas+Sohn Ovalis RLU piccolo – černá mají regulovatelný výkon v rozmezí 2.5 – 5 kW. Požadovaný tah 12 Pa. Kamna mají externí přívod vzduchu (CPV) – ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z venkovních prostor. Nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Velmi vhodné do dobře izolovaných prostor.

Přísun sekundárního spalovacího vzduchu je řízen automaticky kapilární klapkou umístěnou na zadní straně kamen. Dosáhnete títmo optimálního hoření, nízkých emisních hodnot a ušetříte palivo.

Pokud v kamnech zrovna netopíte, může být uzavřen centrální přívod vzduchu (CPV), čímž nedochází ke ztrátě ohřátého vzduchu z místnosti přes kamna.

Palivo: dřevo, ekobrikety, uhelné brikety.

O Haas+Sohn Ovalis RLU piccolo - černá zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Haas+Sohn Ovalis RLU piccolo - černá" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.