Flamen Sigma L - levá s rámem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Flamen, Kód výrobku: 0100563

UKONČENA VÝROBA Krbová vložka FLAMEN SIGMA L – rohové levé prosklení s rámem má jmenovitý výkon 9.5 kW, regulovatelný v rozmezí 8 – 13kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 105 – 333 m3. Účinnost 85 %. Průměr kouřového hrdla (vnější/vnitřní)194/181 mm. Napojení kouřovodu je po vodě. Minimální provozní tah komína je 12Pa. Obsah CO při 13% O2 je 0,09 %, průměrná teplota spalin za kouřovým hrdlem je 209 °C.

Krbová vložka FLAMEN SIGMA L má jednodílné ohýbané sklo, vertikální výsuv. Pro čištění lze použit i horizontální otevírání pomocí kličky. Možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm. Moderní jednoduchý design s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem.

Elegantní výstelka topeniště z materiálu LACfire (akumulační žárobeton) se čtyřletou zárukou. Výstelka akumuluje teplo pro účinné, efektivní a čisté spalování. Topeniště je dokonale utěsněno, součástí je rošt a popelník. Vložka je dodávána včetně obezdívacího rámečku 4*45°, podstavce a rektifikačních šroubů. Kvalitní bezúdržbový pojezd s nerezovými lanky.

Příplatek za topeniště LACfire v černé barvě je 436,–Kč.Při výrobě žárobetonových tvarovek po nanesení odstínu dojde k opětovnému vypálení žárobetonu a tím je garantována trvalost zbarvení.

Jedinečnost krbových vložek FLAMEN zajišťuje systém spalování FLAMclean: distribucí čerstvého vzduchu pro hoření a systémem deflektorů přispívá k dokonalejšímu spalování a čistému sklu.

Palivo: dřevo, dřevní brikety. Maximální délka polen 33 cm.

10letá záruka na těleso krbu – nejdelší záruka mezi českými výrobci – podepřená důrazem na kvalitní výrobní provedení a vysokou jakost použitých materiálů

4letá záruka na elegantní výstelku topeniště z akumulačního žárobetonu LACfire – výstelka akumuluje teplo pro účinné, efektivní a čisté spalování

ZDARMA obezdívací rámeček

ZDARMA podstavec krbové vložky

ZDARMA pár luxusních kožených rukavic pro obsluhu krbové vložky

O Flamen Sigma L - levá s rámem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Flamen Sigma L - levá s rámem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.