Flamen Donau 70H F DG - dvojité prosklení

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Flamen, Kód výrobku: 0101303

Flamen Donau 70H F DG je teplovodní krbová vložka s designovým čelním bezrámovým potištěným sklem o šířce cca 700 mm. Dvířka této krbové vložky se otevírají do boku jak pro přikládání, tak pro snadné čištění a údržbu topeniště krbu.

Celkový jmenovitý výkon je 13,5 kW, regulovatelný v rozmezí 9 – 15 kW. Jmenovitý výkon do vody je 9 kW, jmenovitý výkon do vzduchu 4,5 kW. Minimální provozní tah komína je 12 Pa. Obsah CO při 13% O2 0,1 %, průměrná teplota spalin za kouřovým hrdlem je 171°C. průměr přívodu externího vzduchu 120 mm.

Teplovodní krbové vložky Donau 70H F DG z jakostní kotlové oceli tloušťky 4 mm mají vysokou účinnost spalování, maximální výkon do ohřevu vody, snadno se čistí pomocí jednoho ze tří servisních otvorů, mají vyjmutelné tvarovky topeniště a snadný přístup pro čištění trubkového výměníku zevnitř krbové vložky. Dvojité prosklení krbových dvířek a spodní deflektor z akumulačního materiálu LACfire napomáhají zvyšování teploty spalin, čímž zvyšují účinnost spalování a ohřevu vodu v teplovodním výměníku o celkovém objemu 100 l. Dále jsou tyto teplovodní krbové vložky tepelně izolovány zdravotně nezávadnou minerální vatou, odolnou do 1050°C a jsou vybavené integrovanou bezpečnostní dochlazovací smyčkou.

Topeniště krbové vložky je tvořeno akumulačními žárobetonovými tvarovkami LACfire a je k dispozici v jak standardní přírodní béžové barvě nebo dále v černé a v šedé.

Teplovodní krbová vložka Donau 70H F DG přinášejí maximální užitek z domácího krbu – ohřejí vzduch i vodu a jejich uživatel tak vytápí a ohřívá ekonomicky a ekologicky a navíc ušetří na spotřebě plynu nebo elektrické energie.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety.

Více informací naleznete v přiloženém technckém listě.

O Flamen Donau 70H F DG - dvojité prosklení zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Flamen Donau 70H F DG - dvojité prosklení" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.