Flamen Alfa 50H F

QR kód produktu

nelze objednat

doprava zdarma

Výrobce: Flamen, Kód výrobku: 0101246

nelze objednat

Flamen Alfa 50H F je teplovzdušná krbová vložka s elegantním čelním rámovým prosklením o šířce cca 500 mm. Dvířka této krbové vložky se otevírají do boku jak pro přikládání, tak pro snadné čištění a údržbu topeniště krbu. Jmenovitý výkon je 6 kW,, účinnost 82%. Minimální provozní tah 12 Pa.

  • Průměr kouřového hrdla (vnější/vnitřní):157/149 mm
  • Prosklení – designové bezrámové

Svými rozměry a technickými parametry patří k menším modelům, její použití je však mnohem širší. Díky regulovatelnému výkonu 4 – 8 kW je s touto krbovou vložkou možné topit také v nízkoenerge­tických domech, kde jsou nižší požadavky na výkon krbu. Krbová vložka ALFA 50H F může být vybavena teplovzdušným výměníkem, díky kterému je možné realizovat teplovzdušné rozvody pro přenos tepla také do dalších místností.

Moderní jednoduchý design, s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem Možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru pro zachování vlastního klimatu v domě.

Tato krbová vložka se rovněž vyznačuje malými zástavbovými rozměry, přičemž topeniště krbové vložky je stále dostatečně velké, aby byla vyloučena možnost vypadnutí hořícího polena nebo tzv. zakuřování skla poleny hořícími v jeho těsné blízkosti. I přes malé rozměry krbové vložky je její konstrukce včetně vyložení topeniště velmi robustní – i proto poskytuje výrobce na její těleso 10letou záruku a na výstelku 4letou.

Topeniště krbové vložky je tvořeno akumulačními žárobetonovými tvarovkami LACfire a je k dispozici v jak klasické roštové variantě s roštem a popelníkem, tak je možná bezroštová varianta bez roštu a popelníku. Tvarovky LACfire jsou dále možné v přírodní béžové barvě, v černé nebo v šedé.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety, maximální délka polen 25 cm.

Příslušenství zdarma:

  • obezdívací rámeček 4×90
  • podstavec krbové vložky

Další příslušenství za příplatek

  • teplovzdušný výměník
  • automatická regulace hoření PLUM pro dokonalou kontrolu spalování

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V PŘILOŽENÉM TECHNICKÉM LISTĚ

O Flamen Alfa 50H F zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Flamen Alfa 50H F" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.