Extraflame Lucrezia Steel Idro 15 - s výměníkem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 111 976 Kč včetně DPH

Výrobce: Extraflame, Kód výrobku: 10032204

Peletová kamna plechovým obkladem s teplovodním výměníkem ( napojení na radiátory) EXTRAFLAME LUCREZIA IDRO mají celkový výkon regulovatelný v rozmezí 4.9 až 14.8 kW při spotřebě 1 až 3.2 kg/hod paliva.

Minimální výkony jsou 0.8 kW do místnosti a 4.1 kW do výměníku, maximální výkony jsou 1.8 kW do místnosti a 13 kW do výměníku.

Účinnost kamen Duchessa Idro je 96%. Kamna mají zásobník na 43 kg paliva. Připojení výměníku je 3/4".

Plně automatický provoz – od zapálení, regulace teploty i prosklení topeniště zpříjemňují obsluhu a tepelnou pohodu v domácnosti. LUCREZIA Idro je osazen vším potřebným. Expanzní nádobou o obsahu 6 litru, oběhovým čerpadlem, tlakovým bezpečnostním ventilem, napouštěcí a odvzdušňovací jednotkou a zásobníkem na pelety (43 kg).. Elektronická programovací jednotka řídí zapálení, automatický provoz podle nastavených požadavků a čistění kouřových cest pro nejvyšší trvalou účinnost. Není potřeba žádných dalších komponentů pro zapojení do systému ústředního topení. Hlučnost za provozu je nízká, ale na maximální výkon je hlučnější hoření v hořáku. Proto je vhodnější instalace mimo obývací prostor.

Je možno objednat v provedení plech bordó nebo černý.

O Extraflame Lucrezia Steel Idro 15 - s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Extraflame Lucrezia Steel Idro 15 - s výměníkem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.