Dovre Premium Edition Allegro CB

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Dovre, Kód výrobku: DOE-203

Litinová kamna Dovre Premium Edition Allegro CB mají jmenovitý výkon 7 kW, minimální výkon 2.3 kW, maximální výkon je 9 kW. Vytopí prostor o objemu 100 – 160 m3. Jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny s velkou tepelnou odolností a dlouhou životností. Kamna patří do speciální edice výrobce Dovre.

Stylová litinová krbová kamna v moderním designu s podstavcem ve tvaru nožky a bočním prosklením mají nejmodernější systém terciálního CB spalování – zplynování dřeva, systém oplachu skla horkým vzduchem. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchy – primární vzduch, jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciální vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jako většina kamen od výrobce Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování doplněného popelníkem. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření.

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku (průměr 100mm), sklepa nebo technické místnosti. Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů a novostavby.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety, maximální délka polen 30 cm.

Prodloužená záruka 5 let na litinový plášť kamen.

O Dovre Premium Edition Allegro CB zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Dovre Premium Edition Allegro CB" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.