Aduro 9-2

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: 0100838

Celokulatá konvekční krbová kamna Aduro 9–2 se spodní zásuvkou mají jmenovitý výkon 6 kW, rozsah výkonu 3 – 9 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 60 – 180 m3. Účinnost kamen je 81%.

Krbová kamna Aduro 9–2 se spodní zásuvkou se inspirovala v základním modelu Aduro 9 (nemají boční prosklení) a jsou nejvyšší z celé řady kamen Aduro – výška 1 156 mm!

Kamna mají při instalaci do rohu místnosti unikátní možnost napojení ze zadní části kamen ve třech místech – ze středu a z obou boků tak, že při zadním napojení jde napojení do komína z kamen přímo do zdi a není potřeba používat kolena.

Kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen). Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavice apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám „nehyzdí“ interiér.

Palivo: dřevo, ekobrikety. Maximální délka polen 39 cm.

O Aduro 9-2 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 9-2" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.