Aduro 3 se zásuvkou - zadní vývod

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: 09110703.2

Dánská krbová kamna Aduro 3 se zásobníkem mají jmenovitý výkon 5 kW , regulovatelný v rozmezí 2 až 7 kW. Účinnost je v rozmezí 77 až 79%.

Krbová kamna Aduro 3 jsou vyrobena z ušlechtilé oceli, dvířka + horní konvekční díl + kryt zásuvky z litiny. Jedná se o dvouplášťová kamna – vyzdívka kamen: litinový rošt + šamot kolem roštu, boky ze šamotu, zadní deska skamolex (s otvory terciálního vzduchu).

Krbová kamna Aduro 3 se zásobníkem se vyrábějí s horním nebo zadním vývodem ( kamna mají pouze 1 vývod – je nutno jej v objednávce specifikovat). Maximální délka polen 32 cm. Rozměry spalovací komory : výška 260 x šířka 330 x hloubka 260 mm. Součástí kamen je i automatická regulace Aduro Tronic – regulace přívodu primárního vzduchu – výrazná úspora paliva.

Krbová kamna Aduro jsou testována dle EN13240 a mimo to všechna kamna vlastní všechny evropské certifikáty – DIN+ (Německo), SWEDCERT (Švédsko), SINTEF (Norsko), NORDIC ECO-LABEL (celá Skandinávie).

Prodloužená záruka 5let.

O Aduro 3 se zásuvkou - zadní vývod zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 3 se zásuvkou - zadní vývod" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.