Krbová kamna Thorma Milano II, Verona, Bozen : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
10. 03. 2010, 08:52:31
Krbová kamna Thorma Milano II, Verona, Bozen

prosím o odpověď jaký je rozdíl mezi jednoplášťovými a dvouplášťovými kamny,dále jaká jsou kamna Milano II(černá) zda jedno nebo dvouplášťová-není uvedeno v detailních informacích,dále zda jsou kamna Milano dodávána s příklopem varné plotny,uvažuji mezi Verona a Milano,event Bozen.děkuji za informaci

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

no image
Autor: Vas dotaz
10. 03. 2010, 08:53:44
Re: Krbová kamna Thorma Milano II, Verona, Bozen

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.Dvouplášťová kamna předávají teplo jednak sáláním přes sklo a také konvekcí ( prouděním). Teplý vzduch je nasáván dole do mezipláště, průchodem mezipláštěm se vzduch ohřívá a vychází průduchy nahoře. Tímto dostane rychlost a snadněji se dostává do vzdálenějších koutů místnosti, případně do jiných místností.Jednoplášťová kamna předávají teplo pouze sálání – jak sklem, tak i bočníma stěnama. Tím, že toto teplo nemá „rychlost“ má tendenci se zastavit o překážku – hůře se dostává třeba za roh. Ale v praxi to není zas až tak dramatické. Ale to je princip jedno a dvouplášťových kamen.

Jednoplášťová kamna jsou pochopitelně na bocích horká. Od toho se odvíjí i bezpečná vzdálenost od hořlavých předmětů do boků. U jednoplášťových kamen je to 40 cm, u dvouplášťových 20 cm. Dopředu je to 80 cm u obou typů.Krbová kamna THORMA VERONA a MILANO II jsou dvouplášťová, kamna THORMA BOZEN jednoplášťová.

Verona je bez příklopu, Milano II s příklopem.
Doprava je zdarma kamkoli po ČR.
V případě dalších dotazů, napište.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.