ABX Stockholm8 s výměníkem - zapojení,barvy dlažby : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
04. 10. 2006, 08:50:46
ABX Stockholm8 s výměníkem - zapojení,barvy dlažby

Dobrý den, mám zájem o krbová kamna s výměníkem ABX Stokholm 8 a ptám se, zda budou opravdu v listopadu k mání a to v barvě béžové, nebo zda je možný výběr keramiské dlažby a zda je nutné dokoupení nějakého dalšího příslušenství. Děkuji za odpověď. S pozdravem

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
04. 10. 2006, 08:54:05
Re: ABX Stockholm8 s výměníkem - zapojení,barvy dlažby

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby. Termín listopad je můj odhad – může se stát, že přijdou dříve, ale může se stát i to, že je třeba nevyrobí. Model Stockholm 8 s výměníkem se vyrábí pouze v béžové dlažbě. Dlažbu je možno odejmout a nahradit vlastní.
K dispozici jsou obdobné modely HAAS-SOHN Grand MAX s výměníkem – tato kamna se vyrábějí v provedení béžová dlažba, černý plech ( jako Stockholm8) nebo šedá dlažba , antracit plech.

http://www.krbova-kamna.com/…nikem-k.html
Pokud se týká příslušenství, dokupují se trubky, kolena, zděř, čerpadlo, záložní zdroj, atd – ale to vše závisí na umístění kamen a jejich zapojení do systému. Neumím specifikovat přesně.

Přeji příjemný den

Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.