LITINOVA KAMNA : diskuze

no image
Autor: micka
06. 10. 2009, 18:22:41
LITINOVA KAMNA

Dobrý den, naléhavě potřebujeme koupit krbová litioová kamna. Potřebujeme vytápět zhruba 150 m3, špatně izolovaný dům. Uvažujeme proto o koupi kamen nejméně 8 kw, v cenové relaci do 20000. Dle vašeho ceníku jsme vytipovali Jotul F3TD (nebudou slabá?), Olymberyl OBFN 233 nebo 536, či Seville Uniflame… Můžete laskavě srovnat jejich kvalitu a výkonnost, případně doporučit jiná kamna obdobných parametrů??? A také odkud je výrobce Kingfire? zde jsou také nabízena kamna o výkonu 12 KW v ceně 17.500… Děkuji mnohokrát…

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
07. 10. 2009, 06:44:58
Re: LITINOVA KAMNA

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Pokud se týká reklamací, není problém ani s jednou z uvedených značek.
Kvalita opracování litiny je u značky Olymberyl nižší – ale zase mají nižší cenu. – Poměr výkon/cena je u nich příznivý. Značka Kingfire je anglická, kamna jsou vyráběna v Polsku a dodávána hlavně do severských zemí.
Výkonově jsou uvedená kamna srovnatelná. Firma Jotul má kamna certifikována na nižší výkony z důvodu dosažení leších parametrů emisí – značka klade důraz na ekologii.
Rozhodnutí je na Vás.
Kamna F 3 TD jsou dlouhodobě dobře prodávaná.
Petr vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.