Možnost splátkového prodeje při nákupu kamen : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
22. 09. 2006, 08:11:55
Možnost splátkového prodeje při nákupu kamen

Máme topení na plynový kotel PROTHERM, který vytápí přízemí a první podlaží rod. domku. Expanzni nádrž je ve sklepě, kotel v přízemí, radiátory jsou nové, plechové, celkový objem vytápěné ho prostoru je cca 25O kubíků. V přízemí nyní již několik let topíme krbovými kamny o výkonu l2 KW, která vytopí téměř celé přízemí a část patra. Chtěli bychom se informovat, co by obnášela instalace Vašich krbových kamen s výměníkem, tzn. jak se napojují na stávající topný systém, jestli je nutná další expanzní nádrž, případně čerpadlo, o jak velikou \„rekonstrukci\“ se jedná, co do obsahu prací i co do finančního krytí. Zajišťujete i tuto celkovou montáž? Je možné vše uhradit splátkovým systémem a v jakých podmínkách. Jaké máte termíny dodání kamen a případně i montážních prací. Zaujaly nás konkrétně kamna ABX Stockholm 8 s výměníkem. Za odpovědi mnohokrát děkuji.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
22. 09. 2006, 08:13:26
Re: Možnost splátkového prodeje při nákupu kamen

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby. Model ABX Stockholm 8 s výměníkem si netroufnu Vám slíbit dříve než v listopadu. Podobný model ( s vyšším výkonem ) je HAAS-SOHN GRAND MAX s výměníkem ( Případně GRAND MAX LUX s výměníkem).
Splátkový prodej řešíme přes CETELEM nebo Českou spořitelnu – u obou společností přeplatíte cca 10% z půjčené částky za rok ( např produkt 1/10 hotově a 10 stejných splátek). Pokud se týká zapojení, neumím Vám poradit takto na dálku – doporučuji kontaktovat topenáře v místě bydliště a dohodnout s ním návštěvu na místě.
Přeji hezký den


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.