lze docasne nepouzivat vymenik : diskuze

no image
Autor: muf
27. 08. 2009, 14:05:15
lze docasne nepouzivat vymenik

Dobry den, lze docasne pouzivat krbovna kamna s vymenikem bez vyuziti okruhu vymeniku(tj. neni pripojen zadny radiator apod) ?

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
28. 08. 2009, 08:34:00
Re: lze docasne nepouzivat vymenik

Ve většině případů ( kamna ABX, Haas+Sohn, LA NORDICA) je teplovodní výměník součástí topeniště. Pokud by výměník nebyl napojen na odběr tepla, došlo by k jeho zničení. Ke kamnům s výměníkem od firmy HAAS+SOHN a kamnům EMG VIVALDI je možno dokoupit zaslepovací sadu. Výměník je v kamnech upevněn cca 16 šrouby. Po odšroubování šroubů je možno výměník s celou zadní stěnou odejmout a nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez napojení na teplovodní systém. Po čase je možno výměník opět nainstalovat. Nebo naopak, pokud koupíte kamna bez výměníku ( taková, která jsou v nabídce i v modifikaci s výměníkem), můžete později výměník dokoupit a doinstalovat. Zaslepovací sady a teplovodní výměníky naleznete v sekci Příslušenství k Haas+Sohn.
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

no image
Autor: muf
28. 08. 2009, 10:01:52
Re: Re: lze docasne nepouzivat vymenik

lze nejak jednoduseji filtrovat, ktera kamna lze zakoupit bez vymeniku a pozdeji dokoupit vymenik, nebo je nutne prochazet vsechna ?

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
28. 08. 2009, 13:32:11
Re: Re: Re: lze docasne nepouzivat vymenik

Jsou to EMG Vivaldi a dále se podívejte na modely Haa+Sohn , které se vyrábějí v provedení s výměníkem. Tyto modely je možno koupit i bez výměníku.
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.