Krbová kamna s troubou a s výměníkem- dodání do SR : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
22. 07. 2009, 14:38:42
Krbová kamna s troubou a s výměníkem- dodání do SR

Mám záujem o krbovú pec Prity FG W15 s výmeníkom Kód: 08674 ako je to s nákupom Slovenského občana a dovozom do SR (okres Brezno prípadne Banská Bystrica), môže platba prebehnúť v EUR ??? A čo záruka, musí byť pec pripojená špecializovaným pracovníkom prípadne konkrétnou firmou v SR ? Kde sa dá uplatniť záruka v SR prípadne kúpiť pec ? Cena v EUR platí podža aktuálneho kurzu CZK/EUR ? Rozumiem tomu dobre že u pece s max. výkonom 25KW stačí priemer komína 135cm pri výške komína cca 8 až 10 m. A aké ďalšie príslušenstvo je potrebné na bezpečné pripojenie pece do vykurovacieho obvodu v konbinácii s plynovou pecou 24kW a 120l obojživelným bojlerom. Objem vykurovaného priestoru 208m3 posch./ prízemie 170m3 Spolu:378m3. Je pec určená na pravidelné vykurovanie alebo občasné. Ak je prosím k dispozícii technický popis alebo manuál prosím poslat e-mailom

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
22. 07. 2009, 14:40:20
Re: Krbová kamna s troubou a s výměníkem- dodání do SR

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Není problém kamna dodat na Slovensko. Doprava bude zdarma, platba v EUR v přepočtu ČNB střed v den dodání.
Záruka je 24 měsíců. Instalace topenářem není nutnou podmínkou, ale důrazně to doporučujeme. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé bychným užíváním a nesprávnou instalací ( špatně dimenzovaný okruh).
Potřebujete komín s tahem 10 až 12 Pa – to je výška cca 5 metrů.
Kamna jsou určena k přerušovanému topení ( nelze topit 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu). Předpokládaný provoz je ten ,že ráno ( anebo až přijdete z práce) zatopíte a přes noc kamna vyhasnou. Otázku potřebného mateiálu bych raději nechal na topenáři, který to bude instalovat – dle místních podmínek a národních bezpečnostních norem. Bohužel ani návod ani technický list nemáme k dispozici – pouze schéma v bulharštině – to mohu poslat na fax.

Zkuste se ještě podívat na www.prity.cz

Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.