vhodnost výrobku a příslušenství : diskuze

no image
Autor: srstka
03. 07. 2009, 12:55:19
vhodnost výrobku a příslušenství

Mám zájem o kamna ADRIA II s výměníkem. Ptám se, zda jsou vhodná pro vytápění rekresaní chaty (cca 190m3 členitého prostoru). Kolik se dá připojit radiátorů a jaké nabízíte příslušenství, eventuelně kde ho najdu (záslepka, vychlazovací smyčka, pojistný ventil s čidlem atd.) Děkuji za odpověď.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
03. 07. 2009, 13:05:52
Re: vhodnost výrobku a příslušenství

Dobrý den,

děkujeme za zájem o naše služby

kamna Adria II s výměníkem jsou schopna vytopit prostor o objemu 60 až 190 m3.
Není to o počtu radiátorů, ale o výkonu jednotlivých těles. Ke kamnům s výměníkem je nutno připojit odběr tepla ( radiátory, boiler) o výkonu výměníku. Pokud budou mít tělesa menší výkon, bude docházet k přehřívání teplovodního okruhu, v případě napojení těles o větším výkonu, bude okruh podchlazený a hrozí nízkoteplotní koroze. Obě varianty jsou pochopitelně špatně. Instalaci okruhu důrazně doporučujeme svěřit odborné topenářské firmě – ponese garanci správné funkce a hlavně bezpečnosti celého okruhu. Ke kamnům dodáváme příslušenství – kouřovody s vývodem 150mm, dále vychlazovací smyčku a záslepku.Toto příslušenství naleznete na našich stránkách v sekci příslušenství ke kamnům. Ventily, čidla a podobné příslušenství je lepší objednat přes topenářksou firmu, která Vám bude kamna instalovat.

Přeji hezký den
Pavla Svobodová

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.