Krbová kamna ABX FJORD 8U s výměníkem - dodání SR : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
04. 03. 2009, 08:58:23
Krbová kamna ABX FJORD 8U s výměníkem - dodání SR

Prosim Vas este o informaciu ci je mozne prevadzkovat kamna aj bez napustenej vody. Ci je mozne k nim napojit aj externe nasavanie vzduchu. No a nakoniec ci je mozne doviest ho k nam na slovensko. Dakujeme za informacie.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
04. 03. 2009, 09:00:36
Re: Krbová kamna ABX FJORD 8U s výměníkem - dodání SR

NELZE

Ve většině případů ( kamna ABX, Haas+Sohn, LA NORDICA) je teplovodní výměník součástí topeniště. Pokud by výměník nebyl napojen na odběr tepla, došlo by k jeho zničení. Ke kamnům s výměníkem od firmy HAAS+SOHN a kamnům EMG VIVALDI je možno dokoupit zaslepovací sadu. Výměník je v kamnech upevněn cca 16 šrouby. Po odšroubování šroubů je možno výměník s celou zadní stěnou odejmout a nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez napojení na teplovodní systém. Po čase je možno výměník opět nainstalovat. Nebo naopak, pokud koupíte kamna bez výměníku ( taková, která jsou v nabídce i v modifikaci s výměníkem), můžete později výměník dokoupit a doinstalovat. Zaslepovací sady a teplovodní výměníky naleznete v sekci Příslušenství k Haas+Sohn.Kamna ABX FJORD 8U nemají hrdlo pro přívod externího vzduchu. Dodání na Slovensko není problém – kamna bychom poslali TopTransem. Přípaltek na dopravu by byl 1000 kč. Další Variantou je osobní odběr v Ostravě nebo ve Zlíně. K dispozici jsou poslední 2 kusy a další zatím nejsou v plánu výroby ( do konce května).

Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.