Kachlová kamna ABX MARINA I hnědá : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
29. 08. 2006, 08:26:03
Kachlová kamna ABX MARINA I hnědá

Dobrý den, zaujala nás tato kachlová kamna. Zajímá nás v jakém stavu jsou dopravována (stavebnice nebo komplet) a dále zda na horní části (z obrázku není patrné) je možné ohřívání. Jaká je akumulační schopnost, tedy jak dlouho po nahřátí sálají do prostoru. Jaký je termín dodání od objednání. Platba by byla realizována převodem na základě proforma faktury. Děkujeme za informace. S pozdravem

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
29. 08. 2006, 08:27:17

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Uvedená kamna jsou na paletě v celku, ale lze odejmout sokl a vrchní desku. Jedná se o dvouplášťová kamna, kde horní deskou proudí teplý vzduch. Vaření ani ohřev na nich není možný. V případě, že nahoru postavíte např. hrníček a čajem, zůstane déle teplý.
Neumím odpovědět na dotaz, jak dlouho budou kamna sálat po ukončení topení. Závisí to na více okolnostech – kolik je uvnitř žhavého, jestli uvnitř ještě hoří, teplota v místnosti apod.
Termín dodání: v tuto chvíli nejsou k dispozici, ale zboží má přijít v polovině září. Předpokládám, že tam uvedený model bude. V případě, že byste souhlasili s uvedeným termínem, doporučuji objednat s předstihem. Ještě dodávám, že máme skladem ABX BAVARIA hnědá a tabaco.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.