Doprava : diskuze

no image
Autor: brachtlm
10. 07. 2008, 17:20:33
Doprava

Zajímal by mne způsob dopravy kamen. Je dopravní firma schopna doručit kamna až do domu a je možné se domluvit na konkrétním čase doručení telefonicky v den dodávky?

Díky.
Martin Brachtl

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
10. 07. 2008, 18:48:21
Re: Doprava

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Vzhledem k hmotnosti zásilky a vzhledem k tomu, že řidič jezdí sám, není schopen zásilku stěhovat do schodů apod.

Zásilku pošleme dopravní společností DHL, PPL, nebo Top Trans. Dopravce má na doručení 1 nebo 2 pracovní dny. Při objednávce přepravy uvedeme podmínku AVIZOVAT předem – tzn. dispečer Vám bude volat a informovat Vás o tom, že jsou připraveni Vám zásilku doručit. Pro jistotu Vám pošleme i telefon na dopravce. V případě zájmu můžete dispečerovi zavolat a informovat se o plánovaném termínu doručení.

Přijede auto s hydraulickým čelem, řidič složí kamna na zem a na paleťáku, je doveze na místo. Upozorňujeme, že vzhledem k hmotnosti palety, nebude schopen překonávat překážky nebo schody.

Upozorňujeme, že příjemce je povinen kamna v přítomnosti dopravce rozbalit a zkontrolovat, že v průběhu dopravy nedošlo k jejich poškození. Stává se, že řidič pospíchá a nechce čekat na rozbalení a kontrolu výrobku. V takovém to případě napište do přepravního listu doslova : " Na žádost dopravce zásilka nezkontrolována."

Při převzetí kamen zkontrolujte neporušenost obalu. Důrazně doporučujeme kamna rozbalit a zkontrolovat v přítomnosti řidiče – zjednoduší se tím případná reklamace pokud došlu v průběhu přepravy k poškození výrobku. Dopravce dodatečné reklamace často zamítají s oprávněným argumentem, že si zákazník poškození výrobku mohl způsobit další manipulací.

Ceny uvedené na internetu jsou včetně 19% DPH a včetně dopravy

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.