Jotul F601N vs. Jotul F602N : diskuze

no image
Autor: Adalbertus
20. 08. 2006, 16:34:20
Jotul F601N vs. Jotul F602N

Dobrý den. Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi výše uvedenými kamny – liší se pouze rozměry a výkonem, nebo ještě něčím? Pokud potřebuji vytápět místnost přibližně 50–60 m3, které byste mi dopuručil? Také bych rád věděl, zda je možno v těchto kamnech topit i uhlím? Na Vašich stránkách jsem se dočetl, že některá kamna Jotul fungují na principu bez roštu. Týká se to i těchto dvou modelů? Přináší to některé praktické odlišnosti od klasických kamen s roštem ( o existenci kamen bez roštu zde čtu poprvé). Děkuji velice za odpovědi

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
21. 08. 2006, 08:12:12

Dobrý den, děkuji za zájem o naše služby.
Hlavní rozdíl mezi uvedenými kamny je opravdu ve výkonu a rozměrech. Ani jedny z těchto kamen nejsou certifikovány na spalování uhlí.
Výhodou bezroštového spalování je přesnější regulace výkonu, kdy nedochází k nasávání falešného spalovacího vzduchu přes rošt.
Pokud se týká výkonu kamen : F 601 bych doporučil v případě, že se jedná o jednu místnost. V případě, že byste chtěl teplo dostat do vedlejší místnosti, asi bych zvolil HAAS+SOHN ARVIKA I nebo kamna s podobným výkonem. Kamna umožňující spalování hnědého uhlí jsou ABX STAR.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.