Kachlová kamna Thorma Borgholm keramik plus - info : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
30. 04. 2008, 08:12:41
Kachlová kamna Thorma Borgholm keramik plus - info

Potřebuji koupit krbová kamna na chalupu, kde již máme plynové vytápění. Zaujaly mě tato krbová kamna (Kód: 20070521006) a mám tyto dotazy: stačí hloubka 36,5 cm ?. jaká je doba dodání ?. co znamena tah komínu 10 Pa ? (jak ho zjistím). co je to za meteriál pod kamny ?. která kamna jdou nejvíce na odbyt a co byste mě doporučil

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
30. 04. 2008, 08:14:11
Re: Kachlová kamna Thorma Borgholm keramik plus - info

Dobrý den, děkuji za zájem o naše služby.

Kamna THORMA BORGHOLM jsou poměrně úzká – je to v některých případech prodejní argument – poku má zákazník málo prostoru.

Thorma BORGHOLM se prodávají velmi dobře. Zatím jsme nezaznamenali žádný vážnější problém.

Tahu 10 až 12 Pa odpovídá účinná výška komína cca 4.5 až 5,5 metru od výstupu z kamen při stejném průměru komína jako je vývod z kamen. Pokud je výška kouřovodu menší, doporučuji kontaktovat kominíka, který změří tah komína. V případě, že je průměr komína větší než vývod z kamen, stačí komín a menší výšce. I v takovémto případě doporučuji kontaktovat kominíka.Kamna jsou vyobrazena na skle pod kamna ( tvrzené sklo) – naleznete v sekci podložky pod kamna – podle tvaru by to mohlo být sklo P4.Termín dodání uvedeného modelu je 1 pracovní den. Cena je včetně 19% DPH a dopravy kamkoli po ČR. Kamna posíláme přepravní firmou Top Trans.

V případě dalších dotazů, napište.

Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.