Kamna ABX Stockholm 8 s výměníkem - info : diskuze

no image
Autor: vas dotaz
11. 04. 2008, 09:27:56
Kamna ABX Stockholm 8 s výměníkem - info

Dobrý den, mám 2 dotazy: 1. zobrazená kamna ABX Stockholm 8 s výměníkem mají popelník za dvířky – tj. popelník není na obrázku vidět, zatímco v technických obrázcích je popelník pod dvířky – tzn. dá se vysouvat, aniž by bylo nutno dvířka otevřít. Jinde na internetu je tento typ kamen zobrazen rovněž s popelníkem pod dvířky. Co je správně? 2. Mají kamna primární, sekundární a terciální vzduch a kde je jeho ovládání? Z obrázku se zdá, že přívody vzduchu lze ovládat pouze páčkami na spodní a vrchní straně dvířek. Děkuji za odpověď

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
11. 04. 2008, 09:32:10
Re: Kamna ABX Stockholm 8 s výměníkem - info

Dobrý den, děkuji za dotaz.
ABX Stockholm 8 se od letošního roku vyrábí v provedení s popelníkem skrytým za dvířky. Není vyloučeno, že někdo ještě doprodává staré zásoby. Pokud byste trval na provedení popelník venku, prověřil bych, jestli někomu na velkoobchodě nezůstaly. Kamna mají primární a sekundární vzduch – terciální se nejsem jistý, ale myslím si, že nemají.
Uvedené ceny platí do 30.4. – potom nevím, za kolik se budou prodávat. Původní prodejní cena je 19.990,– ( s výměníkem).
V případě dalších dotazů, napište.
Přeji hezký den


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.