Krbová kamna Borgholm : diskuze

no image
Autor: Vlk Radek
01. 02. 2008, 21:36:47
Krbová kamna Borgholm

Dobrý den,
po dlouhém vybírání jsme si vybrali krbová kamna Borgholm, ale po konzultaci s odborníky nám tento typ kamen velice pohanili co se týče kvality provedení /slabé plechy, brzké propálení, opadání kachlí, časté reklamace neuznané/. Můžete nám prosím k tomu sdělit něco bližšího. Děkujeme předem za brzkou odpoved. Vlkovi

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
04. 02. 2008, 08:47:18
Re: Krbová kamna Borgholm

Dobrý den, předpokládám, že Vám odborníci nabídli něco ze sortimentu, který prodávají…
Kamna Borgholm jsou v nabídce v několika provedeních. Všeobecně – topeniště je vyloženo nehořlavým materiálem, tedy pokud uživatel topí dle návodu není důvod k propálení korpusu kamen. Pokud kamna přetopíte, plech se nevratně pokroutí a kamna jsou zničené – na to se záruka nevztahuje – je to chyba uživatele ( plech se pokroutí, litina praskne). Stává se, že dojde za provozu k prasknutí nehořlavé výplně topeniště ( vermeculit, šamot). Firma Thorma poskytuje záruku na sklo a nehořlavé desky v topeništi pouze na první zatopení – je to uvedeno v návodu a záručních podmínkách. Možná to měli na mysli tím neuznávám záruk. Zatím jsme nezaregistrovali problém s kachlema.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.