Krbová kamna s výměníkem ABX Stockholm 8 - info : diskuze

no image
Autor: vas dotaz
29. 08. 2007, 07:40:03
Krbová kamna s výměníkem ABX Stockholm 8 - info

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli krbová kamna ABX Stockholm 8 jsou litinová nebo plechová.Jestli je povinné používat výměník (zatím ho nebudeme potřebovat-v budoucnu ano ).Kolik těles se dá k výměníku připojit.Jestli je ke kamnům nějaké montážní schéma zapojení výměníku a těles a jestli se dá pojistit přeprava těchto kamen.Nerad bych je obdržel rozbité vinnou přepravce.A jaký je způsob platby.Díky za odpovědi,S poz­dravem

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
29. 08. 2007, 07:42:39
Re: Krbová kamna s výměníkem ABX Stockholm 8 - info

Dobrý den, děkuji za dotaz.
Jedná se o ocelová kamna, topenistě je vyloženo šamotem.
Výměník je součástí topeniště – pokud ním nebude proudit voda a ochlazovat jej, dojde k jeho propálení. Možná by pro Vás byla vhodnější kamna Haas+SOhn GRAND MAX s výměníkem, ke kterým je možno dokoupit záslepku a výměník dočasně odejmout. Uvedená kamna dostanou do výměníku ( radiátorů) maximálně 7 kW. Příklad zapojení posílám v příloze – ale to na topenáři, jak to zapojí. Kamna jsou pro přepravu pojištěna u dopravce. Povinností zákazníka je kamna před převzetím řádně zkontrolovat. V případě, že by byla rozbitá ( nebo jejich část – sklo apod) je možno zásilku nepřevzít. Způsob platby může být dobírkou po kontrole kamen nebo převodem ( platba předem) , případně splátky.
V případě dalších dotazů, napište.
Přeji hezký den


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.