Karbová kamna HAAS+SOHN VAASA : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
09. 06. 2006, 08:09:04
Karbová kamna HAAS+SOHN VAASA

Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda barva krbových kamen je modrá tak jak je to znázorněno na obrázku? Dále pak bych potřeboval jednu technickou informaci-jestliže nemohu mít vývod v ose nad kamny, ale musím použít jedno koleno k vybočení z osy a druhé k \„návratu\“ ke komínu, zda toto je možné vzhledem k odtahu či nikoliv. Dále pak zda je nutné před instalací přesně zaměřit průraz do komína nebo lze roury a kolena upravit doma dle místních podmínek a vstupu do komína(seříznout atd)? Děkuji

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
09. 06. 2006, 08:10:35

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Kamna VAASA jsou v provedení plech v barvě antracit ( světlá černá – nebo spíše šedá) a stříbrná dvířka ( modely VAASA A mají stříbrné pouze dvířka, modely označené jako VAASA – bez A – mají stříbrné i víko).
Je možno použít 2 kolena, jen je nutno mít na paměti, že potřebujete mít komín vysoký cca 4,5 metru od napojení kamen a každé koleno znamená ztrátu 0,5 m – tedy pro vás je požadovaná výška komína cca 5,5m. Trubky je možno seříznou na tom konci, kde není zúžení.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.