Kachlová kamna ABX Estonie - dodání : diskuze

no image
Autor: vas dotaz
23. 04. 2007, 08:48:31
Kachlová kamna ABX Estonie - dodání

Dobrý den, Měl bych zájem o krbová kamna Estonie, které inzerujete na svých internetových stránkách za cenu 49690,– Kč. Rád bych se před vlastní objednávkou zeptal na některé údaje : 1/ dostupnost zboží ( dovoz do Nečína, PSČ 262 13 – 10 km od Dobříše ) – kamna v barvě hnědé s panoramatickým sklem, výkon kamen 7kW 2/ zda platí stále doprava zdarma 3/ doporučujete pro tento typ kamen instalovat do kouřovodu komínovou klapku ( snížení tahu komína a tak částečné prodloužení doby hoření ) ? 4/ jaká je doporučená maximální délka kouřovodu, potřeboval bych cca 1,8m. Děkuji a přeji hezký den

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
23. 04. 2007, 08:49:05
Re: Kachlová kamna ABX Estonie - dodání

Dobrý den, děkuji za dotaz.
Uvedená kamna by mohla být k dispozici koncem května. Pokud by to nevyšlo, další termín by byl cca září – ale bez záruky – zatím není znám plán výroby.
Doprava je na naše náklady kamkoli po ČR. Použiti komínové klapky odvisí od tahu komína – pokud máte vysoký komín ( komín s vysokým tahem), klapku bych doporučil. Koneckonců, pokud ji tam dáte a budete ji mít stále otevřenu, nic se nestane. Všeobecně se nedoporučuje, aby délka nezaizolovaného kouřovodu byla delší než 1.5 metru.

V případě dalších dotazů, jsem Vám k dispozici.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.