Krbová kamna ABX FJORD 8U s výměníkem : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
29. 05. 2006, 07:53:51
Krbová kamna ABX FJORD 8U s výměníkem

Dobrý den,chci se zeptat,jestli si mohu nabízené zboží prohlédnou i v kamenném obchodě? A jestli při použití krbových kamen s teplovodním výměníkem je vždy nutné aby teplonosné médium bylo rozháněno oběhovým čerpadlem,nebo se dá topit a nevyužívat teplovodní výměník,prostě netopit do radiátorů,ale jen v krbových kamnech? Dík s pozdravem

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
29. 05. 2006, 08:07:30

Dobrý den, bohužel uvedená kamna nejsou skladem a nejsou ani v plánu výroby do srpna 2006. V případě, že jsou kamna s teplovodním výměníkem, je nutno výměník používat – pokud by v něm nebyla voda ( nebo by voda necirkulovala), došlo by ke spálení výměníku. V případě, že byste chtěli výměník používat pouze občas, existuje varianta zakoupení kamen s výměníkem od firmy HAAS+SOHN. U modelů Odense, GRAND MAX , GRAND MAX LUX, ADRIA a Luž je možno výměník odejmout a a vnitřní prostor zaslepit záslepkou ( cena cca 1500,– Kč) a v případě potřeby opět výměník nainstalovat.
V případě dalších dotazů jsem Vám k dispozici.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.