GRAND MAX s výměníkem - béžová dlažba - dodání : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
15. 12. 2006, 06:55:55
GRAND MAX s výměníkem - béžová dlažba - dodání

Uvažuji o zakoupení krbových kamen HAAS+SOHN GRAND MAX béžová s výměníkem, je možné k těmto kamnům zaslat i kouřovody a komínovou zděř. Vstup do komína je ve výšce od země 1600 mm. tak by se jednalo o kouřovod délky cca 400 mm. a dvě kolena, protože komín bude za kamny vlevo. Z tohoto důvodu se chci zeptat jestli je možné takto vést kouřovod nebo jaké by mohly být problémy s tahem splodin kamen. Jinak dále komín je 20 cm. průměr a to asi 50 cm. a následně je komín tzv. průlezák 80×80 cm. Ještě by mě zajímalo do jaké doby mě budou kamna doručena po závazné objednávce, vzhledem k nastávajícím svátkům. Za Váš čas věnovaný odpovědi děkuji.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
15. 12. 2006, 06:57:44
Re: GRAND MAX s výměníkem - béžová dlažba - dodání

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Kamna jsme schopni poslat včetně kouřovodů. S takto zapojeným komínem by neměl být problém za předpokladu, že jeho účinná výška je alespoň 5 metrů. Trubky se vyrábějí v délce mj. 0,5 metru a lze ji zkrátit. V případě, že by bylo nebezpečí vysokého tahu komína, dal bych trubku 0,25 m s klapkou a trubku 0,25m ( trubku s klapkou nelze zkrátit).

Kamna máme k dispozici – termín dodání cca 3 pracovní dny od objednání.

Přeji příjemný den


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.