ABX KARELIE s výměníkem - materiál vložky : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
16. 05. 2006, 10:30:03
ABX KARELIE s výměníkem - materiál vložky

Dobrý den, zaujaly mě kamna ABX Kalerie s výměníkem a ve Vaší nabídce chybí detailnější informace o výrobku, jako je např. materiál ze kterého je vložka v kamnech, max. délka a výška použitého paliva, obsah prostoru na popel a příslušenství na vybírání popela a k čištění kamen a také uvedená spotřeba 3,2 kg/hod suchého dřeva – jakého? každý druh dřeva má rozdílnou výhřevnost. Děkuji za odpověď.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
16. 05. 2006, 11:21:31

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Materiál vložky je plech o síle 1–4 mm, dle toho, o kterou část je jedná – ohniště je vyloženo šamotem. (dle vyjádření výrobce neevidují od r. 1990 případ, kdy by si zákazník stězoval na propálení vložky). V kamnech je zabudována vložka ABX OXFORD s výměníkem. Vložka má délku 556 mm a výšku 285 mm ( vnitřní rozměry). Spotřebou dřeva je myšleno kusové tvrdé palivo vysušené na max 15 – 20%% vlhkosti – buk, bud, habr apod.
Bohužel situace s kachlovými kamny ABX je ve většině případů taková, že reálný termín dodání je září-říjen v případě objednávky v květnu. Při pozdější objednávce může být termín posunut ( výrobce nestíhá vyrábět)
Přeji hezký den
Petr vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.